Wysyłka

W sklepie Świecące Bransoletki wszystkie zamówienia przyjmujemy codziennie od poniedziałku do piątku. Każde otrzymane zamówienie natychmiast przekazywane jest do naszego magazynu logistycznego, dlatego jego przygotowanie rozpoczyna się już w przeciągu kilku minut.

Koszty wysyłki

Koszt wysyłki wynosi 50,00 zł. W przypadku, gdy wartość zamówienia przekracza 4000 zł wysyłka realizowana jest GRATIS.

Sposób dostawy

Kurier DHL – wszystkie zamówienia, których waga nie przekracza 5 kg. Przesyłka zostanie dostarczona pod wskazany adres. Czas oczekiwania wynosi od 24 do 48 godzin i liczony jest od momentu nadania przesyłki.

Kurier GLS – wszystkie zamówienia, których waga przekracza 5 kg. Przesyłka zostanie dostarczona pod wskazany adres. Czas oczekiwania wynosi od 3 do 4 dni i liczony jest od momentu nadania przesyłki.

Moje zamówienie zostanie dostarczone w przeciągu 24-48h czy w przeciągu 3-4 dni?

Nasza agencja transportowa odbiera wszystkie zamówienia od poniedziałku do piątku o godzinie 16:00.

Czas dostawy zamówienia zależy od:

- Zaksięgowania płatności na naszym koncie - wszystkie zamówienia z wpłatą zaksięgowaną do godziny 16:00 zostaną wysłane tego samego dnia. W przypadku, gdy wpłata zostanie zaksięgowana po godzinie 16:00, realizacja zamówienia nastąpi następnego dnia roboczego.

- Wagi przesyłki - jeśli waga twojego zamówienia nie przekracza 5 kg zostanie ono dostarczone firmą kurierską DHL w przeciągu 24-48h. W przypadku, gdy waga zamówienia przekracza 5 kg, zostanie ono dostarczone firmą kurierską GLS i czas oczekiwania na jego dostarczenie wynosić będzie od 3 do 4 dni.

Co mogę zrobić, żeby moje zamówienie zostało dostarczone szybciej?

Każde zamówienie, którego waga przekracza 5 kg zostanie automatycznie przypisanie do firmy kurierskiej GLS i czas oczekiwania na jego dostarczenie wynosić będzie od 3 do 4 dni. Możesz jednak ten czas skrócić, dzieląc swoje zamówienie na części, np. zamówienie o wadze 10 kg możesz podzielić na dwa mniejsze o wadze 5 kg, a tym samym zostaną one dostarczone przez firmę kurierską DHL w czasie nie dłuższym niż 48 godzin. W przypadku, gdy zdecydujesz się podzielić swoje zamówienie na części, każda część tego samego zamówienia będzie liczona jako osobna przesyłka.