O nas

Swiecacebransoletki dysponuje magazynem, w którym sprawnie zarządzamy wszystkimi naszymi zapasami, tak abyś zawsze otrzymał produkt w jak najkrótszym czasie.

Nasza firma swiecacebransoletki.pl posiada różne działy obejmujące funkcje redagowania tekstów, projektowania i programowania, marketingu internetowego, obsługi klienta i administracji.

Nasz zespół

Swiecacebransoletki to młoda firma, importująca i eksportująca produkty detaliczne i hurtowe, z trajektorią wzrostową. W krótkim czasie staliśmy się jedną z wiodących firm w internetowej sprzedaży produktów, związanych ze wszystkimi rodzajami świecących artykułów na imprezy oraz małe i duże wydarzenia wszelkiego rodzaju.

Nasz zespół składa się z młodych profesjonalistów z różnych specjalności, w tym projektantów, programistów, ekspertów do spraw marketingu internetowego, techników logistyki i zarządzania zapasami oraz absolwentów administracji i zarządzania.

Nasze zróżnicowane wartości

Nasza filozofia opiera się na starannej jakości i różnorodności produktów w konkurencyjnej cenie.

W łańcuchu wartości naszej firmy łączymy najnowsze technologie. Przyjmujemy technologiczne podejście 2.0 w komercjalizacji, obsłudze klienta i administracji naszych produktów, współdziałając z użytkownikiem lub klientem.

Nasze misja i wizja: oferuj to, co najlepsze, za najlepszą cenę.

Do naszych produktów i usług wprowadzamy ekskluzywne i nowoczesne rozwiązania, na przykład poprzez mieszanie różnego rodzaju świecących artykułów w różnych kolorach, rozmiarach i jednostkach.

Jak pracujemy

Nasz sposób pracy jest jasno określony i przyświeca mu jeden zasadniczy cel: zadowolenie klienta. I dlatego właśnie tak ważne dla nas są:

1) Oferowanie produktów, które uzyskały największą aprobatę i są najlepszej jakości.
2) Wszystkie sugestie naszych klientów, które zawsze mamy na uwadze, podejmując odpowiednie działania.
3) Przede wszystkim obsługa klienta.
4) Ważne jest, aby każde zamówienie dotarło do odbiorcy w najszybszy możliwy sposób.

Nasze cele i zadania

Oferowanie produktów, które cenisz najbardziej, w najniższej cenie, to nasze główne założenie. Niezwykle ważna jest dla nas również personalizacja dostępnych w naszym sklepie artykułów, dostosowanie ich do twoich indywidualnych potrzeb tak, abyś zawsze mógł znaleźć to, czego szukasz.

Jako twój dostawca świecących artykułów chcemy sprawić, aby każde twoje przyjęcie było wspaniałe, zabawne i niezapomniane.