Formy Płatności

Naszym priorytetem jest ułatwienie zakupu każdego z naszych produktów, zachowując przy tym możliwie najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Oprócz efektywnego i szybkiego wysyłania przesyłek masz możliwość wyboru różnych form płatności, które szczegółowo opisaliśmy poniżej:

Jak mogę zapłacić za moje zakupy?

a) Karta kredytowa/debetowa 
b) Za pośrednictwem przelewu bankowego
c) Za pobraniem
d) Poprzez Paypal

a) Karta kredytowa/debetowa:

Ta forma płatności może być dokonana wyłącznie, gdy zakup został zrealizowany online, za pośrednictwem strony web, nigdy przez telefon. Aby zagwarantować poufność danych bankowych, numery kart kredytowych nigdy nie będą proszone przez telefon.

Możesz dokonać płatności kartą kredytową lub debetową VISA lub MASTERCARD.

Pod koniec procesu zakupu, jeśli wybrałeś metodę płatności kartą kredytową, swiecacebransoletki.pl przekieruje Cię na bezpieczną stronę płatności Banku Sabadell, chronioną przez protokoły bezpieczeństwa SSL "Verified by VISA" i "Mastercard Securecode ". Dane wprowadzone na tej stronie są weryfikowane bezpośrednio przez RedSys, a nie przez swiecacebransoletki.pl, zapewniając w ten sposób prywatność i bezpieczeństwo danych karty.

b) Przelew bankowy:

Jeśli wybierzesz tę formę płatności, możesz zapłacić kwotę swojego zamówienia, dokonując przelewu bankowego lub wpłaty na konto bankowe, które zostanie wskazane w formularzu zamówienia (Banc Sabadell). Potwierdzenie płatności jest automatyczne, jeśli wykonana została z tego samego banku (Bank Sabadell) lub może potrwać od 24 do 48 godzin, jeśli wykonana została za pośrednictwem innego podmiotu bankowego.

W takim przypadku możesz przesłać nam dowód zapłaty wygenerowany przez bank za pośrednictwem e-mail, aby przyspieszyć wysyłkę.

Dla identyfikacji płatności istotne jest, aby w przypadku wpłat lub przelewów wyraźnie wskazać numer zamówienia, któremu odpowiada płatność.

Postępuj zgodnie z instrukcjami, które otrzymasz w wiadomości e-mail z potwierdzeniem zamówienia.

c) Za pobraniem:

Ta forma płatności ma dodatkowy koszt w wysokości 3% + VAT. Min: 3,63 euro (około 17 zł). Ten dodatkowy koszt to prowizja pobierana przez firmę transportową za zarządzanie tą opłatą. W tym trybie kwota zamówienia jest wypłacana przewoźnikowi w gotówce dokładnie w momencie dostawy. Postaraj się, aby pieniądze były przygotowane w momencie nadejścia paczki.

d) Poprzez Paypal:

Ta forma płatności ma dodatkowy koszt 3,9% + VAT. Jest to szybki i bezpieczny sposób dokonywania płatności online. Paypal pomaga chronić dane Twojej karty kredytowej dzięki zabezpieczeniom i systemom zapobiegania oszustwom, które są liderami w branży. Kiedy dokonujesz zakupu za pomocą Paypal, będziesz chwilowo łączył się z witryną Paypal. Po zakończeniu transakcji na stronie Paypal nastąpi automatyczne przekierowanie na stronę swiecacebransoletki.pl, w celu sfinalizowania zamówienia. Możesz skontaktować się z Paypal, aby uzyskać wszystkie informacje związane z płatnością oraz z kwestiami związanymi z kontem Paypal za pośrednictwem obsługi klienta, telefonicznie lub korzystając z jego pomocy online:

1. Telefoniczna obsługa klienta Paypal:
801 386 686
pon.-pt. od 8:30 do 17:00

2. Zaloguj się na swoje konto PayPal na stronie www.paypal.pl lub jeśli nie masz jeszcze konta kliknij w "Pomoc", aby zapoznać się z tematami, które ułatwią ci jego założenie.